Przepiśnik na wakacje – do druku

Opublikowane

Lato to dla mnie taka pora, w której najmniej mam ochotę na gotowanie (już pomijając, że za tą czynnością specjalnie nie przepadam – po prostu jestem lepsza w innych rzeczach). Za to, to dobry czas, aby wypróbować nietrudne, szybkie przepisy… Z tą myślą właśnie powstał mój Wakacyjny Przepiśnik do druku!

Przepiśnik nadaje się idealnie do zapisywania potraw, które nie wymagają długich opisów przygotowania i wielu składników. Na pewno fantastycznie sprawdzi się również do drinków. Poza tym, taką wypełnioną kartką możesz podzielić się z innymi!

Masz do wyboru wydrukowanie go na dwa sposoby: albo jednostronnie, nie musząc martwić się ustawieniami drukarki i odwracaniem kartek (chociaż – uwierz mi – jest to sztuka do opanowania!), albo dwustronnie z barwnym rewersem z motywem cytryn. Do pobrania oczywiście jest wersja pełna – wszystko znajdziesz w jednym pliku PDF, ale Ty decydujesz jednak, co ma pojawić się na drugiej stronie. Z mojej strony masz dwie propozycje kolorystyczne (w tym też zwykły, czarny awers), ale tak naprawdę tył kartki możesz spróbować przygotować według swojego upodobania.

 

Zobacz także:

— Karty z napisami do druku – Czerwiec 2017 (Letnie Szaleństwo)

 

 

Letni Przepiśnik 2017

Pobieram Przepiśnik na Wakacje!

 

  • Plik jest do pobrania w formacie PDF (A4).
  • Drukuj najlepiej na sztywniejszych rodzajach kartek – bloku technicznym lub na papierze przeznaczonym do malowania akwarelami (np. 200 g/m2).
  • Wycinaj ostrożnie!
  • Przepiśnik możesz udostępniać innym, ale pamiętaj o prawach autorskich, które należą do Karmins (będzie mi też ogromnie miło, gdy zechcesz mnie oznaczyć w mediach społecznościowych lub po prostu do mnie zalinkować!).
  • Jeżeli chcesz, możesz użyć go jako kartkę-wkładkę do Bullet Journala lub innego, podręcznego notesu!
  • Jeśli Letni Przepiśnik Ci się podoba – podaj dalej lub udostępnij!

 


 

Kiedy już wydrukujesz kartę, koniecznie podziel się uzupełnionym Przepiśnikiem… no i – wiadomo – dobrym przepisem, idealnym na letnią pogodę i atmosferę! Daj znać w komentarzu, jeżeli Ci się spodobał, a gdyby napadła Cię chęć na kolejne darmowe przydasie do pobrania, śledź Karmins na Facebooku lub Instagramie!