Cześć!

Mam na imię Paulina i wraz z moją drugą połówką mieszkam w Poznaniu. Od lat interesuję się grafiką komputerową i marketingiem, a także aranżacją wnętrz i designem. Uwielbiam porządek, minimalizm, niewielkie przestrzenie i sztukę z drewna. Gram w gry wideo.

Na blogu znajdziesz teksty związane z projektowaniem graficznym, posty o Bullet Journalu i Nowych Mediach oraz wpisy o mojej codzienności i innych pasjach.

O blogu

Pomysł na Karmins narodził się na początku 2016 roku, więc ta wirtualna przestrzeń, w której właśnie się znajdujesz, to wciąż dość młody okruszek Sieci. Zainspirowana blogami wnętrzarskimi, postanowiłam stworzyć bloga poświęconego właśnie tej dziedzinie… ale po jakimś czasie zrozumiałam, że istnieje jeszcze kilka innych tematów, o których chciałabym pisać! Karmins to blog nie tylko o moim życiu i codzienności, ale przede wszystkim o tym, co mnie mocno inspiruje, a jednocześnie czym chcę się dzielić z moimi czytelnikami i… dzielę się, stąd też działy poświęcone grafice („do druku” i inne, specjalistyczne, jak Dizajnik), kreatywności (Bullet Journal, blogowanie), czy Nowym Mediom.

Głównymi działami (aktualnie) na Karmins są:

  • Dizajnik – gdzie znajdziesz co najmniej kilka darmowych materiałów do pobrania, czyli karteczek na Instagrama, plakatów, kalendarzy i etykiet – a będzie tego jeszcze więcej. Oprócz tego tworzę teksty specjalistyczne, związane z projektowaniem graficznym i blogowaniem.

— 6 rzeczy, które warto wiedzieć o fontach

— Świąteczne etykiety na prezenty – Zima 2016

  • Bullet Journal – pod ta kategorią mieszczą się tematy związane z BuJo: setupy, podsumowania miesiąca, organizacja codzienności w plannerze, itp. Jest to zupełnie nowy dział na blogu, który z miesiąca na miesiąc będzie uzupełniany o nowe posty pełne inspiracji i kreatywności.

— Bullet journal – lipiec 2017 – pierwszy miesiąc z BuJo

— Bullet Journal – mój układ plannera na sierpień 2017

  • Nowe Media – jeżeli zaciekawią Cię zagadnienia związane z Nowymi Mediami, zajrzyj właśnie tutaj! Piszę nie tylko o blogowaniu i sprawach związanych z budowaniem marki osobistej, ale także o e-marketingu, mediach społecznościowych, Internecie (szeroko pojętym) i fajnych narzędziach online, które warto znać i z których warto korzystać, nawet jeżeli nie pracujesz jako freelancer.

— Motywy wordpress – wszystko, co warto o nich wiedzieć, czyli gdzie kupować i jak wybierać

— Pokaż mi swój pulpit, a powiem ci kim jesteś – czyli o przechowywaniu i katalogowaniu dokumentów na komputerze

 

Pozostałe kategorie znajdziesz w menu u góry strony.

 

Jeśli zechcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z maila (zakładka KONTAKT) lub kanałów mediów społecznościowych.

A jeżeli masz ochotę poznać autorkę tego bloga trochę lepiej, czyli mnie, Paulinę, koniecznie zajrzyj do zakładki O AUTORCE lub na mojego Facebooka albo Instagrama.