O autorce

 

 

Paulina J. Rutkowska

E-mail: hello@karmins.pl

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Paulina, mam 24 lata i mieszkam w Poznaniu. Jestem miłośniczką Photoshopa i nazywam siebie fontfreakiem. Kocham sztukę z drewna i minimalistyczny design, a w wolnym czasie gram w gry wideo (uwielbiam tę interaktywną rozrywkę!).

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i medioznawcą, a z zawodu graphic designerem, prowadzę jednoosobową firmę Twinberry. Karmins założyłam w lutym 2016 roku, na początku pisząc o urządzaniu moich 36m2, a z czasem rozszerzając tematykę do projektowania graficznego, Nowych Mediów, Bullet Journala i innych, kreatywnych aktywności.

Moją ulubioną porą roku jest jesień, bo zawsze przynosi mi ze sobą ważne zmiany – a te bardzo lubię. Uwielbiam lemoniadę i zieloną herbatę, dobrą pizzę na cienkim cieście i spaghetti bolognese z dodatkiem sera. Od początku 2017 roku w ogóle nie pijam kawy (co – jak na grafika – może wydać się dziwne… ale to prawda!). Najbardziej przepadam za spokojnymi miejscami: parkami, lasami, plażą o wschodzie i zachodzie słońca. Jestem bardzo niską osobą, mam zaledwie 1,48m.

Jeżeli jesteś na moim blogu po raz pierwszy, zajrzyj również do zakładki O BLOGU, aby dowiedzieć się, jakich treści na Karmins możesz się spodziewać!