Karty z napisami do druku – Styczeń 2017 (Ozdobny Font)

Opublikowane

Jeżeli dość często przeglądasz Instagram, to z pewnością rzuciły Ci się w oczy niewielkie, kwadratowe karteczki, często występujące na zdjęciach. Są całkiem uroczym dodatkiem, który urozmaici nie jeden kadr!

Nie wiem jak jest z nimi naprawdę, ale wydaje mi się, że większość tych kartek pochodzi z paczek do Scrapbookingu i Project Life. W każdym razie, przeglądając Internet, trafiłam na nie jedynie na Scrapkach i podobnych portalach. Po jakimś czasie stwierdziłam – hej, przecież mogę stworzyć coś takiego sama… i tak powstał pierwszy set kart z napisami do druku. Możesz go pobrać zupełnie za darmo.

Na dobry początek udostępniam malutki pakiecik „Ozdobny Font”. Jest to właściwie zestaw minimalistyczny (maksymalnie dwa słowa, bez dodatkowych obrazków), a na karteczkach są polskie napisy. W przyszłości planuję przygotować również w języku angielskim.

 

 

Kartoniki drukowałam na papierze przeznaczonym do malowania akwarelami (200 g/m2) i moja stara drukarka podołała z taką grubością kartki. Blok możesz kupić, np. w Empiku. Zwróć także uwagę na kolor kartek, moje są (co może niekoniecznie widać na zdjęciach) nieco kremowe. Wycinałam je nożykiem z pomocą linijki (za podkładkę posłużyła mi stara, zniszczona deska).

Rozmiar karteczek to około 9 cm x 9 cm.

 

 

 

→ Kliknij tutaj, aby wyświetlić plik .PDF i pobrać! ←

 

Spodobały Ci się karty? Jeżeli chcesz, możesz podzielić się nimi z innymi (np. czytelnikami Twojego bloga). Będzie mi bardzo miło, kiedy we wpisie zalinkujesz do mnie i/lub otagujesz mnie na Facebooku lub na Instagramie.

  • świetnie się prezentują! chyba skorzystam:) A na Instagramie rzeczywiście często się pojawiają i nawet sama się nad nimi ostatnio zastanawiałam:) Pozdrawiam cieplutko

    • Fajnie, że się podobają! To dopiero pierwsza partia i mam już pomysły na kolejne ⚡️
      Może w końcu mnie to zmotywuje również do ruszenia akwareli, kto wie 🤔🖌