Karty z napisami do druku – kwiecień 2017 (Wiosenne)

Opublikowane

Wreszcie wiosna, wreszcie będzie więcej słońca i więcej okazji do zrobienia ładnych i jasnych zdjęć w świetle dziennym. I na ten miesiąc przygotowałam 6-pak karteczek do druku, które świetnie sprawdzą się idealnie jako urozmaicenie kadru. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się lub zastanawiałeś nad tym, skąd wziąć kwadratowe kartki – od jakiegoś czasu możesz pobierać je u mnie, za darmo.

Tym razem secik z akcentem – wciąż elegancki, przypominający pismo odręczne font, aczkolwiek sporo grubszy i na pewno bardziej przyciągający uwagę. Raz jeszcze postawiłam na angielskie słówka, więc w przypadku, gdy prowadzisz Instagram w dwóch językach (bo zauważyłam, że nawet często tak się robi) i zależy Ci również na gromadzeniu obserwujących z innych krajów, to wydaje mi się, że karteczki będą w sam raz. Jeżeli chcesz podobny pakiet, ale w języku polskim, koniecznie daj znać w komentarzu – wtedy następnym razem postaram się i o polskie słówka.

Kartoniki drukuję na papierze przeznaczonym do malowania akwarelami (200 g/m2), na dość starej drukarce, która bez problemu radzi sobie z taką grubością kartki. Podobny blok – może to być techniczny – kupisz, np. w Empiku. Karteczki wycinałam nożykiem z pomocą linijki – za podkładkę służy mi stara, zniszczona deska. Jeżeli użyjesz tej metody, pamiętaj, aby także zadbać o odpowiedni podkład, by nie uszkodzić podłogi lub stołu!

 

→ Pobieram karty! ←

(PDF, A4)

 

 

Spodobały Ci się karty? Podziel się nimi z innymi, na przykład z czytelnikami Twojego bloga! Będzie mi bardzo miło, jeżeli we wpisie zalinkujesz do mnie i/lub otagujesz mnie na Facebooku lub na Instagramie.

 

Poprzednie pakiety:

Karty z napisami do druku – marzec 2017 (Poranki/Wieczory)

Karty z napisami do druku – styczeń 2017 (Ozdobny Font)