Karty z napisami do druku – czerwiec 2017 (Letnie Szaleństwo)

Opublikowane

Obiecałam, więc wróciły – kolejny pakiet kart do druku. Nowe kwadraciki tym razem z polskimi i angielskimi napisami w klimacie lata! Nie mogę doczekać się, aż wykorzystasz je w swoich fotograficznych kompozycjach!

Uwielbiam lato – jest pięknie, romantycznie, nawet gdy pada deszcz i grzmi, ciepło, no i zawsze znajdują się powody do rodzinnych spotkań lub okolicznościowych imprez. Dla mnie, jako gracza, to także miesiąc zapowiedzi nadchodzących gier wideo (na przykład targi E3). Dodatkowo, w tym roku o tej porze roku kończę studia magisterskie… Emocji co nie miara! Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale każde lato przynosi mi ze sobą co najmniej kilka, godnych zapamiętania i zachowania głęboko w serduchu dni. Stąd też nazwa najnowszego seciku karteczek – Letnie Szaleństwo!

 

 

Kartoniki drukuję na papierze przeznaczonym do malowania akwarelami (200 g/m2), na dość starej drukarce, która bez problemu radzi sobie z taką grubością kartki. Podobny blok – może to być techniczny – kupisz, np. w Empiku. Karteczki wycinam nożykiem, przy pomocy linijki – za podkładkę służy mi deska. Chociaż ta metoda jest bardzo efektowna, bo precyzyjnie je w ten sposób pozyskasz, pamiętaj przy tym, aby robić to BARDZO ostrożnie! Jeżeli użyjesz tego sposobu, pamiętaj również, aby zadbać o odpowiedni podkład, by nie uszkodzić podłogi lub stołu. Bez kombinowania – zawsze możesz wziąć do ręki stare, dobre nożyczki.

 

 

Wszystko jasne! Pobieram karty! (A4, format PDF)

 

Spodobały Ci się karty? Podziel się nimi z innymi, na przykład z czytelnikami Twojego bloga! Będzie mi bardzo miło, jeżeli we wpisie zalinkujesz do mnie i/lub otagujesz mnie na Facebooku lub na Instagramie.

 

To już czwarty zestaw pakietu sześciu karteczek, jakie ukazały się na blogu. Pozostałe znajdziesz pod kategorią „Grafika„:

Karty z napisami do druku – kwiecień 2017 (Wiosenne)

Karty z napisami do druku – marzec 2017 (Poranki/Wieczory)

Karty z napisami do druku – styczeń 2017 (Ozdobny Font)

  • Renata Więckowska

    Bardzo fajny pomysł. Pobieram i korzystam! 🙂