Kartka z kalendarza – listopad 2016 (do druku)

Opublikowane

Kartka z kalendarza na listopad 2016. Czarno-biała, bez bajerów. Sporo miejsca na notatki, listy i plany!

Spodobało mi się projektowanie mini-plannerów, dlatego postanowiłam, że będą pojawiać się na Karmins regularnie, co miesiąc. Tym razem wygospodarowałam znaczenie więcej miejsca na zapiski, a kalendarz przedstawiłam w formie tabeli, co pozwoli na odrobinę więcej kreatywności w zaznaczaniu ważnych dat, a nawet kilku dni.

 

Jeżeli prowadzisz własnego bloga, możesz podzielić się kartką z Twoimi czytelnikami, ale będzie mi bardzo miło, kiedy we wpisie zalinkujesz do mnie i/lub otagujesz Karmins na Facebooku.

 

(Kliknij na obrazek poniżej, aby wyświetlić PDF i pobrać.)

 

Masz pomysł na ulepszenie kartki? Koniecznie daj znać w komentarzu.

Będzie mi również bardzo miło, jeżeli zechcesz podzielić się zdjęciem wypełnionego plannera lub pomysłami na jego uzupełnienie (flamastry, naklejki, karteczki indeksujące – możliwości jest wiele!).

 • Wygląda bardzo estetycznie 🙂
  Szkoda tylko, że czasy, w których lista moich miesięcznych zobowiązań mieściła się na kartce A4 minął już bezpowrotnie… 😉
  Pozdrawiam!
  Dawid

 • Podoba mi się ta prosta forma! 🙂 Trudno znaleźć taki prosty kalendarz.
  Ja korzystam z takich kartek do planowania postów na blogu, FB i Instagramie – wtedy mam każde medium przed oczami :). Dlatego na moje potrzeby wystarczyłaby sama tabelka :).

 • Ostatnio jestem fanką Bullet Journal, u mnie sprawdza się rewelacyjnie. Twoja kartka jest prosta, klasyczna i to mi się w niej podoba. Takie są najlepsze 😉

  • Czuję, że BuJo nie jest (na chwilę obecną) czymś dla mnie. Trzeba o Bullecik dbać, uzupełniać regularnie, rozplanowywać kolejne strony (nie tylko same zadania)… chyba jeszcze nie mam tyle mocy w sobie żeby się za niego zabrać. Ale Bullet Journal to piękna rzecz i podziwiam wszystkich, którzy potrafią go pięknie i sumiennie prowadzić!
   Dziękuję za miły komentarz! 😊