Minimalistyczna kartka z kalendarza do druku – Wrzesień 2017

Opublikowane

Sierpień dla mnie to totalny rollercoaster! Uważam, że najwyższy czas na odważne decyzje, odnalezienie upragnionej stabilizacji (a przynajmniej w pewnym sensie tego znaczenia) i uporządkowanie codzienności. Tak naprawdę wyczekuję jesieni, która zwykle te rzeczy mi ze sobą przynosi. I tak oto nadchodzi wrzesień… a wraz z nim nowa, minimalistyczna kartka z kalendarza!

Ostatnio mam takie przeczucie, że za bardzo się motam. Doskonale widzę to zaglądając do mojego BuJo (a w szczególności patrząc na rozkład tygodniowy czy Kalendarz Codzienności). Pisałam jakiś czas na Facebooku, że zaczęłam pracę na pełny etat, ale… zrezygnowałam z tej opcji z wielu powodów (o czym z resztą opowiadałam na Instagramie w InstaStories, nie wdając się jednak w szczegóły – ale może kiedyś o tym po prostu napiszę, zobaczę). Tak więc, powróciłam na freelance… a przynajmniej na razie!

Sama non stop się o tym przekonuję, że pośpiech jest bardzo, bardzo złym doradcą! Uważam, że bez sensu jest chęć osiągania sukcesu (czy progresu) za wszelką cenę, podejmując decyzje, nie pozostawiając dla siebie momentu na spojrzenie na różne, pojawiające się opcje z perspektywy, rozważając ich wady i zalety. Z drugiej jednak strony, te ostatnie dwa i pół tygodnia, pozwoliły mi docenić uroki wolnego zawodu, chociaż podtrzymuję swoje zdanie, że „koniec końców, ileż można – pewne sprawy po prostu lepiej formalizować”. Puszczam oczko!

 


 

Dość gadania! Poniżej znajdziesz kartkę z kalendarza do pobrania za darmo – na nowy miesiąc! Wrzesień? Dla mnie z pewnością pod znakiem rozważnych postanowień oraz ostatecznym uporaniem się z planami, które tylko nawarstwiają się, zamiast zostać zrealizowanymi. Trzymam kciuki także za Twoje plany!

 

 

Jak widzisz, zrezygnowałam z umieszczenia logo na kartce, ale jeżeli zechcesz udostępnić tę kartkę z kalendarza dalej (na przykład Twoim czytelnikom), oznacz Karmins na Facebooku lub Instagramie. Będzie mi też bardzo miło, jeżeli zostawisz tu – lub w mediach społecznościowych – komentarz i dasz znać, jak podoba Ci się nowy planner!

 

Minimalistyczna kartka z kalendarza

Planner wrzesień 2017

 

  • Plik jest do pobrania w formacie PDF (A4).
  • Drukuj kartkę w orientacji poziomej, najlepiej w jej rzeczywistym rozmiarze.
  • Planner możesz udostępniać innym, ale pamiętaj o prawach autorskich, które należą do Karmins.
  • Jeżeli chcesz, użyj kartki jako wkładki do Bullet Journala!

 

Miłego planowania!