Minimalistyczna kartka z kalendarza do druku – sierpień 2017

Opublikowane

Minimalistyczna kartka z kalendarza powraca na bloga! Odmieniona, jeszcze bardziej praktyczna i bez zbędnych ozdobników – drukujesz ją i robisz z nią co chcesz. Możesz potraktować ją także jako wprawkę do Bullet Journala, czyli sprawdzić, czy planowanie poszczególnych zadań i dbanie o nawyki, to coś, co poprawi Twoją codzienność.

Wcale nie odnoszę wrażenia – ja to wiem… zdecydowanie zbyt często zdarza mi się powtarzać „ale jak to? to już koniec miesiąca?”. Te uciekające niczym Struś Pędziwiatr dni, dostrzegam szczególnie w dwóch momentach: albo czuję, że mogłam „lepiej i więcej”, albo kiedy nie miałam zbyt dobrego humoru. Szczęśliwi czasu nie liczą, hm?

O tym, co się u mnie wyprawia wiesz z poprzednich postów, więc powtarzać się nie będę, tylko… kapryśna pogoda wcale nie pomaga! Nie przepadam za taką huśtawką, ale z drugiej strony, trudno ją ignorować: jednego dnia upalne lato, kolejnego już wiatr, deszcz i powracające komentarze „piękną mamy jesień tego lata”. Co robić? Przeć naprzód! Starać się nie marudzić, łapać ile wlezie małe chwile, cieszyć się z drobnych rzeczy i – no kurczę – mimo wszystko cieplejszego powietrza. Kiedy mi gorzej, wracam także do mojej listy humorupoprawiaczy. Działa!

Zobacz także:

— 12 rzeczy, które poprawiają mi humor (i też możesz ich spróbować)

 

 

Tak właśnie prezentuje się planner na sierpień 2017. Składa się z trzech stref: kalendarza (1), czyli okienek, w których notujesz, doodlujesz, podkreślasz, habit-trackera (2), czyli mini-kalendarzyka do śledzenia postępu, na przykład w nawykach (chociaż ja w swoim BuJo zapisuję także pogodę i nastrój!) oraz miejsca na Twoje własne notatki, tabelki i rysuneczki (3) – koniecznie poeksperymentuj z tą przestrzenią!

 

Zobacz także:

— Wakacyjne karteczki do druku

 

Jak widzisz, zrezygnowałam z umieszczenia logo na kartce, ale jeżeli zechcesz udostępnić tę kartkę z kalendarza dalej (na przykład Twoim czytelnikom), oznacz Karmins na Facebooku lub Instagramie. Będzie mi też bardzo miło, jeżeli zostawisz tu – lub w mediach społecznościowych – komentarz i dasz znać, jak podoba Ci się nowy planner!

 

Minimalistyczna kartka z kalendarza

Planner sierpień 2017

 

 • Plik jest do pobrania w formacie PDF (A4).
 • Drukuj kartkę w orientacji poziomej, najlepiej w jej rzeczywistym rozmiarze.
 • Planner możesz udostępniać innym, ale pamiętaj o prawach autorskich, które należą do Karmins.
 • Jeżeli chcesz, użyj kartki jako wkładki do Bullet Journala!

 

Miłego planowania!

 • Paulina R-w

  super rzecz mega mi się przyda wraz z rozwojem mojego bloga mam mnóstwo spotkań, które fajnie byłoby wpisać na taką kartke i powiesić na lodówce 😛

  • Hm, szczerze mówiąc wieszanie czegokolwiek na lodówce w moim przypadku nigdy nie było dobrym rozwiązaniem (i to nie tylko dlatego, że moja kuchnia jest maleńka, ciemna, bo bez okna, i ma nie więcej jak 6m2!). Wolę mieć ważne notatki pod ręką, w okolicach biurka, na przykład zawieszone na tablicy – i ten sposób polecam!

  • Aśka Olszewska

   Ja też nie wieszam na lodówce, bo wtedy zbyt często do niej zaglądam 😉

 • Powinnam zdecydowanie zrobić sobie miejsce na coś takiego, bo przyznam że póki co mam startę kartek na stoliku na których wiecznie coś dopisuję, a potem muszę się przekopywać przez ich kilogramy hahah

 • Ja mam obecnie mega zajebisty kalendarz z Simo’s Cat także dzięki 😉

 • Magdalena Soboń

  Super, bardzo lubię takie kalendarze 🙂