Cześć!

Mam na imię Paulina i wraz z moją drugą połówką mieszkam w Poznaniu na 36m2. Od lat interesuję się aranżacją wnętrz i designem, a także grafiką komputerową i marketingiem. Uwielbiam porządek, minimalizm, niewielkie przestrzenie i sztukę z drewna. Gram w gry wideo.

Na blogu znajdziesz różne, darmowe grafiki do wydruku, teksty o urządzaniu małego mieszkania oraz wpisy związane z moją codziennością i innymi pasjami.

O blogu

Pomysł na Karmins narodził się na początku 2016 roku, więc ta wirtualna przestrzeń, w której właśnie się znajdujesz, to dość młody okruszek Sieci. Zainspirowana blogami wnętrzarskimi, postanowiłam stworzyć bloga poświęconego właśnie tej dziedzinie… ale po jakimś czasie szybko zrozumiałam, że istnieje jeszcze kilka innych tematów, o których chciałabym pisać. Można powiedzieć, że jest to blog wnętrzarski z domieszką tego, co mnie mocno inspiruje (i z czym chcę się dzielić), stąd też działy poświęcone grafice („do druku” i inne), kreatywności (blogowanie, marketing) i codzienności młodej poznanianki.

Głównymi działami na Karmins są:

  • Grafika – gdzie znajdziesz co najmniej kilka darmowych materiałów do pobrania, czyli karteczek na Instagrama, plakatów, kalendarzy i etykiet – a będzie tego jeszcze więcej!
  • Wnętrza – pod ta kategorią mieszczą się zarówno tematy związane z urządzeniem mojego malutkiego, 36-metrowego w kwadracie, gniazdka, jak i te, związane z innymi przestrzeniami. Podczytując te posty z pewnością szybko zrozumiesz co podoba mi się najbardziej i jaki mam gust, a bardzo możliwe, że znajdziesz tu coś i dla siebie…
  • Styl Życia – jeżeli zaciekawi Cię moja codzienność, zajrzyj właśnie tutaj! Potygodniki ukazują się w (prawie) każdą sobotę – staram się w nich nie tylko streszczać swoje dni, ale i inspirować, podrzucać ciekawe linki, opowiadać o interesujących książkach, filmach… Tu właśnie znajdziesz także różnego rodzaju podsumowania, moje przemyślenia oraz wszystko to, co nie zdołam podpiąć pod inne kategorie.

 

Możesz też zapytać – „skąd nazwa bloga?”, „co oznacza słowo »Karmins«?”. Cóż, odpowiedź brzmi tak: jestem graczem komputerowym i często posługuję się pseudonimem, nickiem: Karmins.

 

Jeśli zechcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z maila (zakładka KONTAKT) lub kanałów mediów społecznościowych.

A jeżeli masz ochotę poznać autorkę tego bloga trochę lepiej, czyli mnie, Paulinę, koniecznie zajrzyj na Facebooka albo Instagrama.

 

Dzięki!