O autorce

 

 

Paulina J. Rutkowska

E-mail: hello@karmins.pl

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Paulina, mam 24 lata i mieszkam w Poznaniu. Jestem miłośniczką Photoshopa i nazywam siebie fontfreakiem. Kocham sztukę z drewna i minimalistyczny design, a w wolnym czasie gram w gry wideo (uwielbiam tę interaktywną rozrywkę!).

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i medioznawcą, a z zawodu graphic designerem (aktualnie pracując na freelance). Karmins założyłam w lutym 2016 roku, na początku pisząc o urządzaniu moich 36m2, a z czasem rozszerzając tematykę do projektowania graficznego, Nowych Mediów, Bullet Journala i innych, kreatywnych aktywności.

Jeżeli jesteś na moim blogu po raz pierwszy, zajrzyj również do zakładki O BLOGU, aby dowiedzieć się, jakich treści na Karmins możesz się spodziewać!

W ramach mojej działalności, bardzo chętnie przeprowadzę darmowy audyt Twojej strony internetowej, bloga albo innego miejsca w Sieci – podpowiem nie tylko w kwestiach wizualnych, ale i związanych z identyfikacją marki w ogóle oraz odnośnie praktyk stosowanych w mediach społecznościowych, na przykład jak tworzyć spójne bannery i inne elementy graficzne – jak je robić, by przyciągały uwagę, były czytelne i zgodne z obowiązującymi standardami.

Udzielam także porad, związanych z obsługą takich programów jak Photoshop, Photoscape czy Pixlr. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy, pisz śmiało, postaram się pomóc i przejść przez etap krok po kroku.

Moje portfolio znajdziesz na Behance.